Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Wybierz
Włocławek
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Włocławek

Radca prawny - Włocławek

Przemysław Podlewski

Przemysław Podlewski

Radca prawny
Zamówienia publiczne
Prawo administracyjne
Mediacje
"Nie obiecuję czegoś czego nie mogę zrealizować. W każdej sprawie działam tak jak byłaby to moja prywatna sprawa, bowiem zależy mi tym, aby każdy Klieny był zadowolony ze świadczonej przeze mnie pomocy prawnej." Więcej
ul. Reja 10, Włocławek


Zobacz także

Zawody prawnicze uznaje się w Polsce za objęte zaufaniem publicznym, co oznacza, że wykonująca je osoba powinna spełniać określone warunki, spisane w odpowiedniej ustawie z dn. 6 lipca 1982 roku. Każdy z zawodów prawniczych różni się od siebie, jednak ich główny trzon pozostaje niezmienny. Wszyscy radcy prawni (Włocławek), których można znaleźć na naszej stronie, są w pełni uprawnieni do wykonywania swojego zawodu. Każdego kandydata weryfikujemy pod kątem dokonanego wpisu do okręgowej izby radców prawnych, pod którą podlega. Daje to klientowi gwarancję legalnego świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz pozwala zaoszczędzić czas.

Radcy prawni (Włocławek) – czym powinni się charakteryzować?

Oczywiście radcy prawni (Włocławek) powinni odebrać odpowiednie wykształcenie podczas studiów wyższych. Dyplom zaświadczający ich ukończenie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub równoważny z nim to podstawa pracy w tym zawodzie. Są oni także zobowiązani do przestrzegania podstawowych zasad etycznych. Zobowiązuje ich tajemnica zawodowa, brak konfliktu interesów, nieposzlakowana opinia, przykładna postawa życiowa oraz lojalność wobec własnych klientów. Naruszenie wymienionych wcześniej reguł wiąże się z odpowiedzialnością dyscyplinarną, za którą odpowiadają izby zawodowe na różnym szczeblu, w zależności od rozmiaru i szkodliwości czynu.

Radcy prawni (Włocławek) – gdzie znaleźć najlepszego mecenasa?

Nasz serwis gromadzi profile specjalistów z całego kraju. Radcy prawni (Włocławek) za pośrednictwem naszej strony prezentują do wglądu swoje kalendarze, co znacząco ułatwia umówienie konsultacji. Dostępny cennik usług z kolei pozwala od razu oszacować koszty danej porady, a jednocześnie daje możliwość porównania poszczególnych ofert. Kontakt bezpośredni pomiędzy stronami ułatwiają zgromadzone do tego celu dane, dostępne w czytelnym i praktycznym zestawieniu. Nasza misja to pomoc ludziom w znalezieniu godnego, odpowiedzialnego prawnika, który rozwiąże przedstawione problemy, udzieli porady i otoczy opieką prawną.