Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Wybierz
Toruń
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Toruń

Radca prawny - Toruń

Piotr Cymerman

Piotr Cymerman

Adwokat
Mediacje
Prawo ubezpieczeniowe
Ochrona własności intelektualnej
Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej jak i indywidualnych przedsiębiorców. Ponadto kancelaria zapewnia profesjonalną bieżącą obsługę prawną spółek prawa handlowego. Więcej
ul. Wita Stwosza 6/6, Toruń

Małgorzata Warnel

Małgorzata Warnel

Adwokat
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Prawo cywilne
Zapewniam kompleksową obsługę prawną obejmującą postępowanie na etapie przedsądowym, sądowym jak i czynności o charakterze egzekucyjno- wykonawczym mające miejsce po zakończeniu postępowania. Więcej
ul. Generała Józefa Bema 8, Toruń


Zobacz także

Jeśli potrzebujesz sporządzić akty prawne lub chcesz zasięgnąć pomocy ze strony specjalisty w tej dziedzinie, możesz skorzystać z usług świadczonych przez radcę prawnego w Toruniu. Jest to osoba, która zna aktualnie obowiązujące przepisy, a także może sporządzić odpowiednie dokumenty. W przypadku wątpliwości dotyczących różnorodnych zagadnień warto znaleźć zlokalizowaną w pobliżu kancelarię rady prawnego. Toruń to miasto, w którym ten rynek jest bardzo rozwinięty, dlatego przed nawiązaniem współpracy warto zapoznać się z opinią innych klientów.

Radcy prawni w Toruniu

W Polsce funkcjonuje wiele kancelarii prawnych, które znacząco różnią się od siebie poziomem i rodzajem świadczonych usług. Świadomy wybór wykształconego prawnika, godnie reprezentującego swojego klienta oraz udzielającego mu fachowych porad prawnych pozostaje w związku z tym problemem wielu ludzi i instytucji. Obecnie radcy prawni mają bardzo podobne prawa do wykonywania swojego zawodu, co ich koledzy po fachu – adwokaci. Warto jednak wyszczególnić podstawowe różnice, które sprawiają, że taki podział dalej ma swoje uzasadnienie. Nasz serwis zrzesza najlepszych specjalistów z okolicy.

Radcy prawni Toruń – podstawowe przywileje w stosunku do adwokatów

Najmniej znaczącą różnicą, wręcz kosmetyczną, jest kolor żabotu togi – na sali sądowej niebieski przywdziewa radca prawny, natomiast kolor zielony przysługuje adwokatowi. Zgodnie z ustalonym porządkiem prawnym główną rozbieżność stanowi forma zatrudnienia. Tylko radcy prawni mogą zostać zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, podczas gdy adwokat straciłby w takim przypadku prawo do wykonywania zawodu. Osoba fizyczna nie odczuje żadnej różnicy, więc może udać się ze swoją sprawą do każdego prawnika. Jednakże zdarza się, że firmy lub organy administracji państwowej potrzebują stałej opieki prawnej, chociażby przy formułowaniu treści poszczególnych umów lub projektów wymagających znajomości polskiego prawa. Wówczas wręcz wskazane będzie skorzystanie z usług, które świadczą radcy prawni w Toruniu.

Kancelaria radcy prawnego – Toruń. Jakie są podstawowe usługi świadczone w takim miejscu?

Radca prawny ma przede wszystkim cały szereg uprawnień, dzięki którym może świadczyć szeroką gamę usług. Najczęściej zajmuje się on reprezentowaniem swojego klienta w sądzie podczas różnych rodzajów rozpraw. Między innymi w sprawach cywilnych, karnych, a także związanych z prawem pracy. Co więcej, może świadczyć usługę prawną przedsiębiorstwom oraz tworzyć różnego rodzaju opinie. Dodatkowo udziela porad prawnych, a także pomaga w sporządzeniu wielu dokumentów oraz umów. Bardzo często radca prawny specjalizuje się w konkretnej dziedzinie, dzięki czemu jest doskonale zaznajomiony z określonymi przepisami. W związku z tym jest profesjonalistą w danym rodzaju spraw. Warto korzystać z usług osób jak radca prawny. Toruń to miasto, w którym tego rodzaju świadczenia oferuje wielu specjalistów. Dlatego przed nawiązaniem współpracy warto poznać opinie innych klientów na temat świadczonych usług.

Radcy prawni Toruń – rekomendowani reprezentanci

Głównym celem naszego serwisu jest dostarczenie zainteresowanym osobom przejrzystego zestawienia prawników. Oprócz danych kontaktowych, umożliwiających umówienie się na wizytę lub uzyskanie ekspertyzy zdalnej, bierzemy pod uwagę opinie wszystkich klientów. Udostępniamy również kalendarz online, dzięki któremu można umówić się na konsultacje za pośrednictwem naszej strony. Wszyscy radcy prawni w Toruniu mają sporządzoną krótką sylwetkę prawnika, przedstawiającą klientowi zakres świadczonych usług, w czym się specjalizują, oraz ustalony cennik. Jak wyszukać odpowiedniego specjalistę za pośrednictwem portalu Temada? Wystarczy uzupełnić kilka parametrów, a następnie pojawi się lista radców prawnych w Toruniu.