Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Wybierz
Inowrocław
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Inowrocław

Radca prawny - Inowrocław

Katarzyna Błaszczyk

Katarzyna Błaszczyk

Adwokat
Spadki i darowizny
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Świadczę pomoc prawną klientom indywidualnym w zakresie prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, podział majątku), a także w innych sprawach cywilnych.  Więcej
ul. Dworcowa 55, Inowrocław
Porada prawna od 300 zł

Łukasz Popławski

Łukasz Popławski

Adwokat
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Prawo administracyjne
Prawo rodzinne i opiekuńcze
ul. Królowej Jadwigi 40, Inowrocław

Mateusz Bernat

Mateusz Bernat

Adwokat
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Ochrona środowiska
Odszkodowania
W praktyce zawodowej adw. Mateusz Bernat zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa pracy i prawa gospodarczego. Jego pasją jest prawo karne i prawo gospodarcze. Ze wspomnianych gałęzi prawa prowadzi szkolenia. Więcej
ul. Szeroka 1/101, Inowrocław


Zobacz także

Podstawowym prawem każdego obywatela jest prawo do obrony. Jako swojego reprezentanta wybierać można dowolnego prawnika. Przepisy ustalają maksymalną ilość reprezentantów na 3 osoby. Państwo polskie daje każdemu możliwość skutecznego bronienia się, gdyż wszystkim przysługuje obrońca z urzędu. Doświadczenie pokazuje, że lepiej zdać się na płatną, prywatnie świadczoną pomoc w zakresie spraw karnych. Od pewnego czasu, a dokładniej od 2015 roku radcy prawni (Inowrocław) mogą zasiadać na sali sądowej. W ten sposób zatarła się największa różnica pomiędzy tym zawodem a pracą adwokata. Z nami znajdziesz najlepszego reprezentanta, w łatwy i szybki sposób nawiążesz z nim kontakt, sprawdzisz zakres oferowanych usług oraz cennik.

Radcy prawni (Inowrocław) – regulacje prawne w zakresie obrony

Pewną ciekawostką jest fakt, że w niektórych przypadkach występuje przymus posiadania obrońcy. Do tej grupy osób zaliczają się oskarżeni nieletni, głusi, niemi, niewidomi lub niepoczytalni. Radcy prawni (Inowrocław) mają szereg obowiązków względem swoich mocodawców. Przede wszystkim w przypadku reprezentowania kilku klientów nie może wystąpić konflikt interesów. Jeżeli zostali wyznaczeni z urzędu do prowadzenia danej sprawy, muszą świadczyć swoje usługi do momentu wydania prawomocnego wyroku. Wszystkie wykonywane czynności procesowe mogą dotyczyć jedynie kwestii działających na korzyść oskarżonego.

Radcy prawni (Inowrocław) – polecane oferty w okolicy

Nasza strona ma za zadanie przedstawić rzetelną i pełną ofertę prawników z Twojej okolicy. Z nami dowiesz się, gdzie radcy prawni (Inowrocław) mają swoje kancelarie oraz w jaki sposób możesz się z nimi skontaktować. Publiczny kalendarz pozwala zaplanować termin porady online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Pełna lista usług wraz z cennikiem ułatwi podjęcie świadomej decyzji o wyborze swojego reprezentanta. Zbieramy również recenzje naszych użytkowników, którzy są chętni do tego, żeby podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Zapraszamy do zapoznania się z bazą kontaktów do najlepszych specjalistów z okolicy.