Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Wybierz
Grudziądz
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Grudziądz

Radca prawny - Grudziądz

Michał Kiesiński

Michał Kiesiński

Radca prawny
Kredyty i pożyczki
Leasingi
Kredyty frankowe
Szukasz skutecznego prawnika, który będzie traktował Twoją sprawę z należytą atencją i zaangażowaniem? Zawsze odbieram telefony od Klientów i na bieżąco informuję o przebiegu spraw. Specjalizuje się m.in. w sporach sądowych prywatnych i biznesowych.  Więcej
ul. Ludwika Waryńskiego 32-36/2p. lok. 305, Grudziądz
Porada prawna od 220 zł


Zobacz także

Poszukiwania odpowiedniego reprezentanta w sądzie powinny być każdorazowo poprzedzone określeniem, czego dotyczy dana sprawa. Prawnicy nie zajmują się każdą dziedziną prawa w takim samym stopniu, a raczej specjalizują się w konkretnych zagadnieniach. Radcy prawni (Grudziądz) zajmują się postępowaniami cywilnymi, do który zalicza się: walkę o odszkodowania od osób fizycznych i firm ubezpieczeniowych czy rozwiązywanie problemów natury rodzinnej, łamanie przepisów prawa administracyjnego lub podatkowego, a także konflikty wynikające z kodeksu karnego. Nasza strona gromadzi specjalistów z każdej z tych dziedzin, dzięki czemu każdy poszkodowany znajdzie tutaj dopasowanego do swoich potrzeb i danej sytuacji prawnika.

Radcy prawni (Grudziądz) – kto zajmie się moją sprawą?

Dzięki zgromadzonym w bazie serwisu informacjom, jesteśmy w stanie przedstawić każdemu zainteresowanemu bogatą listę prawników, będących znawcami danej tematyki. Radcy prawni (Grudziądz) chętnie umówią się na konsultacje i przedstawią każdemu klientowi konkretny plan postępowania. W zależności od charakteru sprawy mogą również dążyć do złagodzenia konfliktu i jego pozasądowego rozstrzygnięcia. Przy rozwodach lub rozstrzyganiu podziału spadku nieocenione mogą się okazać mediacje, które również przeprowadzą radcy prawni (Grudziądz) z odpowiednimi kwalifikacjami. Oszczędzi to niepotrzebnych nerwów i znacznie skróci czas procesowania się, co zadziała z pewnością na korzyść klienta.

Radcy prawni (Grudziądz) – znajdź kandydata dla siebie

Działamy z myślą o przejrzystym przedstawieniu ofert specjalistów z zakresu prawa, pracujących w okolicy. Radcy prawni (Grudziądz) mają swoje profile, które dostarczają potencjalnym klientom wszystkich najpotrzebniejszych danych do kontaktu z mecenasem. Każda usługa musi być odpowiednio wyceniona, co daje jasny obraz wymagań finansowych konkretnej osoby. Nie bez znaczenia pozostają dla nas opinie użytkowników. Uwzględniamy w rankingach wszystkie, niezależnie od tego, czy są one pozytywne, czy też wyrażają negatywny stosunek do jakości usług danego prawnika.