Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Upadłość konsumencka
Wybierz
Bydgoszcz
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Upadłość konsumencka
Bydgoszcz

Prawnik - Upadłość konsumencka - Bydgoszcz

Joanna Ogrodowicz

Joanna Ogrodowicz

Adwokat
Rozwód i separacja
Mediacje
Podział majątku wspólnego
Pracuję jako adwokat i mediator. Mediacja to sposób na uniknięcie ciągnącego się latami procesu i znacznych kosztów, które generuje. Niemalże w każdej nawet z pozoru wyglądającej beznadziejnie sprawie można osiągnąć kompromis i ja w tym pomogę Więcej
ul. Polna 13, Kcynia
porada prawna od 200 zł


Zobacz także

Upadłość konsumencka zakłada zredukowanie lub umorzenie zobowiązań osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej, w przypadku niezawinionej niewypłacalności, czyli stanu, kiedy majątek dłużnika nie pozwala na uiszczenie wszelkich zobowiązań wobec wierzycieli. W stanie niezawinionej niewypłacalności dłużnik nie jest winny zaistniałej sytuacji poprzez swoje zaniedbania czy niedopatrzenia. Gdy niewypłacalność jest trwała, wszcząć można postępowanie sądowe, mające na celu ogłoszenie upadłości konsumenckiej, co wymaga spełnienia konkretnych warunków.

Prawnik – upadłość konsumencka (Bydgoszcz). Co oferujemy?

Przy składaniu wniosku do sądu dana osoba musi mieć status osoby fizycznej, nieprowadzącej działalności gospodarczej, czyli być konsumentem. Co więcej, dłużnik powinien posiadać status niewypłacalności, a więc nie dysponować środkami do wykonania zobowiązań finansowych wobec wierzycieli. W rozpoczęciu postępowania i pomyślnym przez nie przejściu profesjonalnej pomocy udzieli prawnik. Upadłość konsumencka (Bydgoszcz) to specjalność adwokatów zgromadzonych w naszej bazie. Jeżeli zamieszasz ogłosić upadłość konsumencką i uzyskać pozytywną decyzję w postępowaniu upadłościowym, skontaktuj się z wybranym prawnikiem. Na naszym portalu znajdziesz dane kontaktowe do najlepszych specjalistów z okolicy, sprawdzisz dostępny terminy i w łatwy sposób umówisz wizytę. Ułatwiamy kontakt z najlepszymi prawnikami z regionu.