Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Wybierz
Poznań
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Poznań

Prawnik spadkowy - Poznań

Małgorzata Nobik

Małgorzata Nobik

Radca prawny
Znaki towarowe
Prawa autorskie
Projektowanie i opiniowanie umów
Zajmuję się rozwiązywaniem problemów i poszukiwaniem najlepszego wyjścia, na jakie pozwala dana sytuacja. Możesz się ze mną spotkać w Poznaniu lub online. Pomagam również klientom w języku angielskim. 📌 I speak English. Więcej
ul. Feliksa Nowowiejskiego 20/6, Poznań
Konsultacja od 200 zł

Ewa Gawrońska-Wisła

Ewa Gawrońska-Wisła

Radca prawny
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Україна/Ukraina
Prawo cywilne
ul. Roosevelta 4/1, Poznań


Zobacz także

Testamentem nazywamy rozporządzenie, które określa ostateczne życzenia zmarłego, dotyczące sposobu rozdzielenia majątku i aktywów po jego śmierci. Spadkobiercami mogą być zarówno członkowie rodziny czy przyjaciele, jak i organizacje charytatywne lub inne, dowolne organizacje, które osoba sporządzająca testament uznała za godne otrzymania części majątku.


Prawnik spadkowy – Poznań. W czym może pomóc?

Udając się do kancelarii prawniczej w celu uzyskania profesjonalnej pomocy z zakresu prawa spadkowego, a więc w kwestii testamentów lub dziedziczeń, możemy liczyć na wsparcie merytoryczne, które obejmuje:

  • sporządzanie apelacji od orzeczeń sądów I instancji,
  • reprezentację strony w postępowaniach odwoławczych,
  • udzielanie porad prawnych,
  • pomoc w uzyskiwaniu notarialnych poświadczeń dziedziczenia,
  • reprezentację w negocjacjach,
  • reprezentację klientów w postępowaniach kasacyjnych przed Sądem Najwyższym,
  • doradztwo w sprawie podatku od spadków oraz dokonywania jego zgłoszeń w Urzędzie Skarbowym.

Niniejsze kwestie są bardzo istotne. Z tego względu warto zadbać o profesjonalną pomoc, dzięki której cała procedura związana ze spadkiem będzie przebiegała we właściwy sposób, a więc taki, który pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu oraz konieczności załatwiania w przyszłości pominiętych w wyniku niewiedzy spraw.


Oprócz możliwości umówienia, a nawet odbycia konsultacji bez wychodzenia z domu, Temada stwarza również możliwość wystawienia opinii prawnikowi przez klienta, która może okazać się pomocna osobom, poszukującym specjalisty w danej dziedzinie. Serwis stanowi również bazę wiedzy prawnej, przedstawionej w przystępny sposób z myślą o każdym, kto potrzebuje znaleźć informacje dotyczące zagadnień prawnych. Serwis Temada oferuje pełen wachlarz możliwości, pozwalających zaoszczędzić cenny czas oraz uniknąć niepotrzebnego stresu, związanego z poszukiwaniem prawnika.