Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Rozwód i separacja
Wybierz
Poznań
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Rozwód i separacja
Poznań

Prawnik rozwodowy - Poznań

Marta Jaśków
Rozwód i separacja
Opieka nad dziećmi, kontakty z dziećmi, adopcja
Alimenty
Specjalizuję się w sprawach rozwodowych i prawie rodzinnym. Przeprowadziłam wielu moich klientów przez ten trudny czas. Chętnie pomogę również Tobie. Znajdziesz mnie w Poznaniu. Ale możemy porozmawiać też online.  Więcej
ul. Feliksa Nowowiejskiego  20/6, Poznań
Konsultacja od 200 zł


Zobacz także

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z pomocy prawnika, który przeprowadzi Cię przez rozwód, zaznajamiając z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa? Nic dziwnego, bowiem regulacje prawne dotyczące rozwodów są skomplikowane. Jeśli nie masz pewności, że potrafisz właściwie interpretować ustawy i poprawnie wypełniać dokumenty, warto skonsultować się ze specjalistą, którego wsparcie pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć niepotrzebnego stresu. 


Prawnik rozwodowy – Poznań 

Istnieje szereg ważnych kwestii, które wymagają omówienia z prawnikiem podczas pierwszego spotkania. Mogą dotyczyć one opieki nad dziećmi, alimentów, podziału majątku małżeńskiego, wszelkich odrębnych roszczeń majątkowych, długów oraz Twoich oczekiwań dotyczących przebiegu oraz zakończenia sprawy rozwodowej. Najczęściej poruszane tematy obejmują wyłączną lub wspólną opiekę nad dziećmi, standardowe odwiedziny, ustalenie osoby odpowiedzialnej za płacenie alimentów, ich wysokość czy kwalifikację do otrzymywania pomocy finansowej od współmałżonka. 


Prawnik rozwodowy – Poznań. Znajdź specjalistę w serwisie Temada

Szukając profesjonalisty, który przeprowadzi nas przez sprawę rozwodową, warto skorzystać z portalu Temada. To strona internetowa, zawierająca intuicyjną w obsłudze wyszukiwarkę pomocy prawnej w okolicy. Umożliwia dostęp do bazy wiedzy prawnej, a także ułatwia znalezienie adwokatów w całej Polsce. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać interesujący nas zakres usług prawnych oraz miasto, w którym szukamy takiej pomocy. Oprócz uzyskania dostępu do listy prawników oraz poznania zakresu ich działalności, możliwe jest także umówienie spotkania, które odbywa się w najwygodniejszy dla klienta sposób – osobiście lub zdalnie. Koszty konkretnych usług są z góry określone. Klienci, którzy skorzystali z usług prawników, mają możliwość podzielenia się swoją opinią dotyczącą współpracy. Może ona pomóc osobom poszukującym adwokata. Warto postawić na wygodę i zadbać o własny komfort, wybierając prawnika bez wychodzenia z domu – umożliwia to serwis Temada, który stwarza wiele możliwości w jednym miejscu.