Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Wybierz
Poznań
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Poznań

Prawnik rodzinny - Poznań

Marta Jaśków
Rozwód i separacja
Opieka nad dziećmi, kontakty z dziećmi, adopcja
Alimenty
Specjalizuję się w sprawach rozwodowych i prawie rodzinnym. Przeprowadziłam wielu moich klientów przez ten trudny czas. Chętnie pomogę również Tobie. Znajdziesz mnie w Poznaniu. Ale możemy porozmawiać też online.  Więcej
ul. Feliksa Nowowiejskiego  20/6, Poznań
Konsultacja od 200 zł


Zobacz także

W polskich sądach codziennie odbywają się rozprawy poruszające tematykę prawa rodzinnego, czyli zbioru przepisów, które regulują funkcjonowanie rodziny, jak i jej stosunki z osobami trzecimi. Do najczęściej prowadzonych należą sprawy rozwodowe, alimentacyjne, a także związane ze sprawowaniem opieki rodzicielskiej. Nieodzownym elementem w przypadku rozwodów jest uregulowanie kwestii majątkowych, czym też zajmują się sądy. W przypadku posiadania dzieci pozostaje ustalenie, z którym z rodziców one zamieszkają i w jaki sposób drugi z nich może się z nimi kontaktować.

 

Prawnik rodzinny Poznań – jak wybrać odpowiednie usługi?

Przy wyborze odpowiedniej kancelarii adwokackiej zazwyczaj istotnych jest kilka czynników, takich jak komentarze byłych klientów, cennik czy łatwy do ustalenia termin spotkania. Często przed dylematem, który prawnik rodzinny (Poznań) powinien zająć się daną sprawą, stają osoby oczekujące na rozprawę. Jednym ze wskaźników są opinie klientów, korzystających z usług konkretnej kancelarii w przeszłości, które możesz poczytać na portalu. Dzięki komentarzom na portalu Temada sprawdzisz, czy polecają oni poszczególnych ekspertów w zakresie prawa rodzinnego. Co więcej, tu bez problemu wyszukasz szereg ważnych przed nawiązaniem współpracy informacji, jak godziny, w których dyspozycyjny jest dany prawnik rodzinny (Poznań), oraz w jaki sposób się z nim skontaktować i ustalić termin konsultacji. Z postępowaniem sądowym wiążą się również koszty. Dla wielu osób cennik to istotny wyznacznik przy wyborze kancelarii adwokackiej, a na portalu mogą sprawdzić oni cenę usług, zanim postanowią z nich skorzystać. Gdy ilość informacji dotyczących poszczególnych ekspertów w dziedzinie prawa rodzinnego jest niewystarczająca, istnieje możliwość skontaktowania się z danym specjalistą telefonicznie i zadania mu wszelkich pytań, kluczowych w dokonaniu odpowiedniego do swoich potrzeb wyboru.