Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Wybierz
Grudziądz
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Grudziądz

Prawnik rodzinny - Grudziądz

Michał Kiesiński

Michał Kiesiński

Radca prawny
Kredyty i pożyczki
Leasingi
Kredyty frankowe
Szukasz skutecznego prawnika, który będzie traktował Twoją sprawę z należytą atencją i zaangażowaniem? Zawsze odbieram telefony od Klientów i na bieżąco informuję o przebiegu spraw. Specjalizuje się m.in. w sporach sądowych prywatnych i biznesowych.  Więcej
ul. Ludwika Waryńskiego 32-36/2p. lok. 305, Grudziądz
Porada prawna od 220 zł


Zobacz także

Sprawy rodzinne (Grudziądz) należą do tzw. prawa rodzinnego i opiekuńczego, którego zasady określone są w kodeksie. Głównym celem prawa rodzinnego jest ochrona najstarszej i najważniejszej formy życia społecznego, jaką jest rodzina, a także poszczególnych jej członków, w tym zwłaszcza dzieci, które są zależne od dorosłych. W reprezentowaniu klientów przed sądem oraz pomyślnym przejściu przez postępowanie pomoże wykwalifikowany adwokat rodzinny (Grudziądz).


Prawnik rodzinny (Grudziądz) – jak skorzystać z usług?

Aby skorzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie prawa rodzinnego, warto zapoznać się z opiniami dotyczącymi kancelarii czy ze wskazaniem na konkretnego specjalistę. Dzięki grafikowi pracy i cennikowi dostępnemu na naszej stronie, można sprawdzić, w jakich godzinach usługi oferuje konkretny adwokat rodzinny (Grudziądz) i ile one kosztują. W przypadku pytań, pozostaje też możliwość kontaktu telefonicznego. Sprawy rodzinne (Grudziądz) mają różny charakter, w związku z czym wymagają wysokich kwalifikacji i doskonałej znajomości przepisów prawa, które ulegają licznym zmianom. W celu uzyskania fachowego doradztwa i podjęcia skutecznych działań, najlepiej ustalić dogodny termin konsultacji i skorzystać z usług świadczonych przez profesjonalistę.