Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Nieruchomości
Wybierz
Grudziądz
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Nieruchomości
Grudziądz

Prawnik nieruchomości - Grudziądz

Michał Kiesiński

Michał Kiesiński

Radca prawny
Kredyty i pożyczki
Leasingi
Kredyty frankowe
Szukasz skutecznego prawnika, który będzie traktował Twoją sprawę z należytą atencją i zaangażowaniem? Zawsze odbieram telefony od Klientów i na bieżąco informuję o przebiegu spraw. Specjalizuje się m.in. w sporach sądowych prywatnych i biznesowych.  Więcej
ul. Ludwika Waryńskiego 32-36/2p. lok. 305, Grudziądz
Porada prawna od 220 zł


Zobacz także

Kwestie prawne dotyczące obrotu nieruchomościami zawsze budzą duże wątpliwości. Z pomocą naszej bazy prawników sprawdzisz, który adwokat do spraw nieruchomości spełnia Twoje oczekiwania pod względem specjalizacji, kosztów współpracy i innych kryteriów.

Prawnik – nieruchomości (Grudziądz). Znajdź adwokata z okolicy

Dowiedz się o możliwości umówienia się z prawnikiem specjalizującym się w prawie nieruchomości w Twojej okolicy. Z pomocą portalu zaplanujesz wizytę, umówisz się na konsultację online lub spotkanie, dowiesz się o kosztach współpracy. Oferujemy bazę, z pomocą której zorientujesz się, który prawnik do spraw nieruchomości odpowiada najbardziej Twoim oczekiwaniom i potrzebom prawnym. Chcemy, aby z pomocą naszego portalu znalezienie odpowiedniego specjalisty było szybkie i skuteczne, a współpraca przebiegała na przejrzystych warunkach.