Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Wybierz
Włocławek
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Włocławek

Adwokat spadkowy - Włocławek

Przemysław Podlewski

Przemysław Podlewski

Radca prawny
Zamówienia publiczne
Prawo administracyjne
Mediacje
"Nie obiecuję czegoś czego nie mogę zrealizować. W każdej sprawie działam tak jak byłaby to moja prywatna sprawa, bowiem zależy mi tym, aby każdy Klieny był zadowolony ze świadczonej przeze mnie pomocy prawnej." Więcej
ul. Reja 10, Włocławek


Zobacz także

Prawo spadkowe należy do najstarszych dziedzin prawa, ponieważ dotyczy każdego. Za życia zawsze zbieramy pewien majątek, który po śmierci trafia do rodziny lub innych osób, wskazanych w testamencie. Warto zadbać o swoje interesy i skonsultować swój testament z prawnikiem spadkowym. Dzięki temu po odejściu rodzina uniknie konfliktów oraz problemów z dziedziczeniem, a Ty zyskasz pewność, że zadbałeś o najbliższych.

Wyjaśnij sprawy spadkowe – Włocławek

Bez względu na to, jak duży majątek zebrała za życia zmarła osoba, zawsze trzeba go rozdzielić między wszystkich członków rodziny. Nie tylko dzieci otrzymują spadek, ale również małżonek, wnuki, rodzeństwo, a w niektórych przypadkach nawet rodzice.

Pieniądze można bez trudu podzielić, co jednak z nieruchomościami, np. mieszkaniem lub domem? Adwokat spadkowy pomoże Ci dochodzić swoich praw w sądzie, tak abyś otrzymał godną część majątku pozostawionego przez bliską osobę.

Adwokat spadkowy – Włocławek

Kancelarie spadkowe nie zajmują się jedynie czytaniem testamentów. Do ich zadań należy także poświadczanie dziedziczenia, pozyskiwanie zachowku dla klienta, udowadnianie niegodności dziedziczenia oraz wydziedziczanie.

Rzetelny prawnik zapozna się z Twoim problemem i przedstawi, jakie prawa wynikają z zebranej dokumentacji, czyli co Ci przysługuje. Z adwokatem szybciej uzyskasz spadek i zakończysz związane z nim formalności.