Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Wybierz
Poznań
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Poznań

Adwokat spadkowy - Poznań

Małgorzata Nobik

Małgorzata Nobik

Radca prawny
Znaki towarowe
Prawa autorskie
Projektowanie i opiniowanie umów
Zajmuję się rozwiązywaniem problemów i poszukiwaniem najlepszego wyjścia, na jakie pozwala dana sytuacja. Możesz się ze mną spotkać w Poznaniu lub online. Pomagam również klientom w języku angielskim. 📌 I speak English. Więcej
ul. Feliksa Nowowiejskiego 20/6, Poznań
Konsultacja od 200 zł

Ewa Gawrońska-Wisła

Ewa Gawrońska-Wisła

Radca prawny
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Україна/Ukraina
Prawo cywilne
ul. Roosevelta 4/1, Poznań


Zobacz także

Wiele trudności przysparza zrozumienie zasad dziedziczenia. W szczególności kłopotliwe jest rozróżnienie przepisów określających prawo do spadku na mocy testamentu od majątku przysługującego najbliższej rodzinie, np. zachowku. Aby uzyskać niezbędną w tym temacie wiedzę oraz rozwiać wszelkie wątpliwości związane ze specyfiką konkretnej sprawy, warto skonsultować się ze specjalistą, jakim jest Adwokat spadkowy. Poznań jest miastem, w którym można skorzystać z jego usług za pośrednictwem serwisu Temada.

 

Adwokat spadkowy – Poznań. Postaw na serwis Temada.

Portal Temada został stworzony z myślą o osobach, które szukają specjalistów w dziedzinie prawa, także zajmujących się kwestiami spadkowymi. Korzystając z łatwej w obsłudze wyszukiwarki dostępnej w serwisie Temada, wystarczy wpisać w odpowiednie miejsca zakres usług, jakimi jesteśmy zainteresowani oraz miasto, w którym chcemy z nich skorzystać. Natychmiast ukazuje się lista prawników, wzbogacona o szczegółowy opis ich działalności. Tuż obok, widnieją daty oraz godziny, w których możliwe jest spotkanie z prawnikiem. Może się ono odbyć zarówno osobiście w kancelarii prawnej wybranego specjalisty, jak i przybrać formę spotkania on-line czy rozmowy telefonicznej. Cena każdej oferowanej przez prawników usługi określona jest z góry.