Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Rozwód i separacja
Wybierz
Poznań
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Rozwód i separacja
Poznań

Adwokat rozwodowy - Poznań

Marta Jaśków
Rozwód i separacja
Opieka nad dziećmi, kontakty z dziećmi, adopcja
Alimenty
Specjalizuję się w sprawach rozwodowych i prawie rodzinnym. Przeprowadziłam wielu moich klientów przez ten trudny czas. Chętnie pomogę również Tobie. Znajdziesz mnie w Poznaniu. Ale możemy porozmawiać też online.  Więcej
ul. Feliksa Nowowiejskiego  20/6, Poznań
Konsultacja od 200 zł


Zobacz także

Przed wyborem konkretnego specjalisty istotne jest, aby zapoznać się z zakresem oferowanych przez niego usług. Niektórzy prawnicy zajmują się mediacją – metodą pomocną w rozwiązywaniu sporów podczas rozwodów, z której korzysta wiele małżeństw. Poszukiwania warto dostosować więc do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Podczas spotkania z adwokatem warto omówić kwestie, które mogą decydować o uzyskaniu udziału w majątku wspólnotowym, takie jak na przykład wyższy dochód osiągany przez współmałżonka, problemy zdrowotne, niepełnosprawność, odrębny majątek obojga małżonków czy ewentualny fakt nadużycia prawa podmiotowego ze strony współmałżonka. 


Adwokat rozwodowy – Poznań. Kiedy warto zwrócić się o pomoc?

W życiu zdarzają się sytuacje, w których warto zasięgnąć porady prawnika. Powody rozwodów są najrozmaitsze. Oprócz niedopasowania charakterów pojawić mogą się znacznie cięższe problemy. Jeśli w przeszłości występowała przemoc domowa, nadużywanie alkoholu czy jakiekolwiek sytuacje zagrażające bezpieczeństwu rodziny oraz zaburzające jej spokój, najlepszym sposobem ochrony Twoich praw jest zatrudnienie prawnika. Prawnik pomaga przejść przez najcięższe momenty dotyczące rozwodu, dlatego warto poszukać wsparcia. Miejscem, które ułatwia jego uzyskanie jest serwis Temada.