Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Wybierz
Poznań
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Poznań

Adwokat rodzinny - Poznań

Marta Jaśków
Rozwód i separacja
Opieka nad dziećmi, kontakty z dziećmi, adopcja
Alimenty
Specjalizuję się w sprawach rozwodowych i prawie rodzinnym. Przeprowadziłam wielu moich klientów przez ten trudny czas. Chętnie pomogę również Tobie. Znajdziesz mnie w Poznaniu. Ale możemy porozmawiać też online.  Więcej
ul. Feliksa Nowowiejskiego  20/6, Poznań
Konsultacja od 200 zł


Zobacz także

W polskich sądach codziennie odbywają się rozprawy poruszające tematykę prawa rodzinnego, czyli zbioru przepisów, które regulują funkcjonowanie rodziny, jak i jej stosunki z osobami trzecimi. Do najczęściej prowadzonych należą sprawy rozwodowe, alimentacyjne, a także związane ze sprawowaniem opieki rodzicielskiej. Nieodzownym elementem w przypadku rozwodów jest uregulowanie kwestii majątkowych, czym też zajmują się sądy. W przypadku posiadania dzieci pozostaje ustalenie, z którym z rodziców one zamieszkają i w jaki sposób drugi z nich może się z nimi kontaktować.

 

Adwokat rodzinny Poznań – w czym może pomóc?

Życie czasami nie układa się tak, jak by się tego chciało, pojawiają się problemy, mniejsze i większe oraz wymagające w niektórych przypadkach rozstrzygnięcia drogą sądową. Ze względu na charakter spraw rodzinnych, bywają one trudne dla stron, zwłaszcza bez otrzymania profesjonalnego wsparcia. W pomyślnym przejściu przez rozprawę rozwodową, alimentacyjną lub inną, regulującą stosunki obejmujące członków rodziny, pomoże adwokat rodzinny (Poznań). Nie tylko udzieli on porad w przygotowaniu pozwu lub odpowiedzi na niego, lecz i podczas trwania rozprawy. Jeżeli chcesz wnieść o rozwód, o ustalenie opieki nad dzieckiem lub uregulowanie kontaktów z dzieckiem, warto skorzystać z doświadczenia osoby wykwalifikowanej w dziedzinie prawa rodzinnego, znającej aktualne przepisy oraz wszelkie wprowadzane w nie zmiany. Ze względu na fakt, że wiele osób nie posiada specjalistycznej wiedzy, jak przygotować się do rozprawy, chętnie poszukuje profesjonalnego wsparcia w rozpoczęciu postępowania, jak i podczas jego prowadzenia, aż do uzyskania finalnych decyzji wydanych przez sąd.