Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Prawo pracy
Wybierz
Poznań
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Prawo pracy
Poznań

Adwokat - Prawo pracy - Poznań

Małgorzata Nobik

Małgorzata Nobik

Radca prawny
Prawa autorskie
Znaki towarowe
Sprawy o zapłatę
Zajmuję się rozwiązywaniem problemów i poszukiwaniem najlepszego wyjścia, na jakie pozwala dana sytuacja. Możesz się ze mną spotkać w Poznaniu lub online. Pomagam również klientom w języku angielskim. 📌 I speak English. Więcej
ul. Feliksa Nowowiejskiego 20/6, Poznań
Konsultacja od 200 zł


Zobacz także

Na co dzień w pracy można spotkać się z różnymi sytuacjami − czasami są one przyjemne, czasami nie. O ile większość z nich załatwić da się samodzielnie, to niekiedy pojawiają się sprawy wymagające rozstrzygnięcia przez sąd. O normach regulujących stosunki w miejscu pracy czy prawa przysługujące pracodawcy i pracownikom traktują przepisy, których przestrzeganie jest konieczne, natomiast ich łamanie może skutkować postępowaniem sądowym. Aby dowiedzieć się o nich więcej, warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa w tej dziedzinie.


Adwokat prawo pracy Poznań – o zakresie usług

Często osoby, których prawa są w miejscu pracy łamane lub które zostały posądzone o ich łamanie, nie potrafią samodzielnie poradzić sobie z daną sytuacją. Chociaż przepisy regulujące stosunki w miejscu zatrudnienia pozostają ogólnodostępne, nie każdy wie, jak je prawidłowo interpretować i jak zastosować w życiu na swoją korzyść. W tym pomóc może doświadczony adwokat. Prawo pracy (Poznań), w którym się specjalizuje, obowiązuje pracodawców oraz pracowników. Prawnik nie tylko zna aktualne przepisy z nim związane, lecz dodatkowo dysponuje odpowiednimi zasobami wiedzy, aby objaśnić je klientowi i doradzić w ich wykorzystaniu. Do najczęściej zgłaszanych spraw należą wszelkiego rodzaju nadużycia, jak nieuzasadnione zwolnienie, mobbing w miejscu pracy czy szereg innych sytuacji, o których pracownik lub też pracodawca sądzi, że nie powinny się zdarzyć i są niezgodne z przepisami prawa. Fachowa pomoc eksperta w kwestii norm związanych ze stosunkiem pracy to nie tylko doradztwo, lecz również reprezentowanie podczas postępowania sądowego i udzielenie koniecznego wsparcia w pomyślnym rozwiązaniu sprawy. Często klienci korzystają też z doradztwa w przygotowywaniu dokumentów, w tym umów, oraz w zakresie warunków ich rozwiązania.