Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Nieruchomości
Wybierz
Poznań
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Nieruchomości
Poznań

Adwokat nieruchomości - Poznań

Małgorzata Nobik

Małgorzata Nobik

Radca prawny
Prawa autorskie
Znaki towarowe
Sprawy o zapłatę
Zajmuję się rozwiązywaniem problemów i poszukiwaniem najlepszego wyjścia, na jakie pozwala dana sytuacja. Możesz się ze mną spotkać w Poznaniu lub online. Pomagam również klientom w języku angielskim. 📌 I speak English. Więcej
ul. Feliksa Nowowiejskiego 20/6, Poznań
Konsultacja od 200 zł


Zobacz także

Adwokat od Nieruchomości w Poznaniu

Często wśród spraw przedstawianych ekspertom w dziedzinie prawa pojawiają się kwestie przepisów związanych z kupnem, sprzedażą, dzierżawą nieruchomości. Również w przypadku postępowania administracyjnego czy odszkodowawczego za grunty przejęte pod publiczne inwestycje klienci zgłaszają się po pomoc do kancelarii adwokackich lub wybierają niezależnego specjalistę. Nie tylko korzystają z usług doradztwa, lecz i wsparcia w konkretnych działaniach, czy to w postępowaniu sądowym, czy w rozwiązywaniu problemów prawno-administracyjnych z innymi instytucjami. 


Adwokat – nieruchomości Poznań. Jakich działań się podejmuje?

W sprawach związanych z nabywaniem, sprzedawaniem czy dzierżawieniem gruntów pomoże adwokat. Nieruchomości (Poznań) mogą okaząc się dla laika trudną kwestią. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w czynnościach prawno-administracyjnych w tym konkretnym zakresie, możesz wyszukać kancelarie adwokacie bądź samodzielnie działających ekspertów w dziedzinie. Do świadczonych przez specjalistę od prawa nieruchomości usług należą nie tylko udzielane porady, lecz i przygotowywanie umów, związane z nimi negocjacje i objaśnienia wszelkich wątpliwości. Nie każdy orientuje się w koniecznych do przeprowadzenia działaniach postępowania administracyjnego w przypadku starania się o prawa wieczystego użytkowania nieruchomości lub ustalenia naliczanych opłat. Co więcej, wykwalifikowani w dziedzinie prawa eksperci udzielają klientom wsparcia podczas procesu sądowego, reprezentując ich interesy. Ze względu na fakt, że spraw dotyczących rynku nieruchomościowego jest wiele, i usługi zapewniające pomoc w ich zakresie są szeroko zróżnicowane. Zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi często poszukują ekspertów od prawa nieruchomości w celu objaśnienia czy wyegzekwowania obowiązujących przepisów.