Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Prawo karne
Wybierz
Inowrocław
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Prawo karne
Inowrocław

Adwokat karny - Inowrocław

Mateusz Bernat

Mateusz Bernat

Adwokat
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Ochrona środowiska
Odszkodowania
W praktyce zawodowej adw. Mateusz Bernat zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa pracy i prawa gospodarczego. Jego pasją jest prawo karne i prawo gospodarcze. Ze wspomnianych gałęzi prawa prowadzi szkolenia. Więcej
ul. Szeroka 1/101, Inowrocław

Łukasz Popławski

Łukasz Popławski

Adwokat
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Prawo administracyjne
Prawo rodzinne i opiekuńcze
ul. Królowej Jadwigi 40, Inowrocław


Zobacz także

Zbiór przepisów prawa regulujących kwestię odpowiedzialności za popełnienie czynów zabronionych to prawo karne, które charakteryzuje się podziałami według wielu kryteriów, na przykład ze względu na wagę popełnionego czynu. Rozróżnia się także funkcje prawa karnego, wśród których są: sprawiedliwość, ochrona i gwarancja bezpieczeństwa jednostki, kompensacja, czyli zrekompensowanie wyrządzonego zła, oraz prewencja, polegającą na zapobieganiu popełnienia zabronionych czynów w przyszłości.

Adwokat – sprawy karne (Inowrocław). Co oferują prawnicy?

Każda osoba oskarżona lub oskarżająca inną jednostkę o popełnienie zabronionego czynu ma prawo skorzystać z usług adwokata. Ten może być przydzielony z urzędu lub wybrany przez osobę prywatną. Często oskarżonego lub oskarżającego reprezentuje samodzielnie zaangażowany do tego prawnik. Sprawy karne (Inowrocław) różnią się ze względu na specyfikę i okoliczności popełnionego zabronionego czynu, a także stopniem szkodliwości społecznej. Niezależnie od tego, jak skomplikowana jest dana sprawa i popełnienia jakich czynów zabronionych dotyczy, u nas znajdziesz prawników z dumą występujących w imieniu klientów. Działają oni zgodnie z główną zasadą prawa, którą jest równość i zaangażowanie w każdą powierzoną sprawę.