Wybierz
Adwokat,Radca prawny
Wybierz
Prawo karne
Wybierz
Grudziądz
Wybierz
Adwokat
Radca prawny
Prawo karne
Grudziądz

Adwokat karny - Grudziądz

Michał Kiesiński

Michał Kiesiński

Radca prawny
Kredyty i pożyczki
Leasingi
Kredyty frankowe
Szukasz skutecznego prawnika, który będzie traktował Twoją sprawę z należytą atencją i zaangażowaniem? Zawsze odbieram telefony od Klientów i na bieżąco informuję o przebiegu spraw. Specjalizuje się m.in. w sporach sądowych prywatnych i biznesowych.  Więcej
ul. Ludwika Waryńskiego 32-36/2p. lok. 305, Grudziądz
Porada prawna od 220 zł


Zobacz także

Prawo karne może być podzielone według różnych kryteriów oraz stopnia szkodliwości społecznej zabronionych czynów. Ze względu na kryterium przedmiotu, dzieli się je na prawo materialne, procesowe i wykonawcze. Natomiast według zasad zastosowania, wyróżnia się prawo karne powszechne, które w sposób dokładny opisuje normy obowiązujące bez wyjątku każdego obywatela, oraz prawo karne indywidualne, regulujące normy w zakresie egzekwowania interesów. W przypadku spraw karnych czyny o mniejszym stopniu szkodliwości społecznej zaliczane są do tzw. wykroczeń, a o większym podlegają prawu karnemu sensu stricto.

Adwokat – sprawy karne (Grudziądz). Co wyróżnia oferowane przez nas usługi?

Każda osoba oskarżona lub oskarżająca inną osobę o popełnienie czynu zabronionego przez przepisy prawa, ma możliwość skorzystania z pomocy, którą oferuje adwokat. Sprawy karne (Grudziądz), które naszym prawnikom powierzają klienci, dotyczą różnych zabronionych czynów. Bez względu na ich specyfikę, podejmują się oni wszelkich skomplikowanych spraw, w których służą profesjonalną pomocą. Prawnicy, których usługi oferujemy, dbają przede wszystkim o dobro swoich klientów, udzielając im niezbędnego wsparcia i ochrony. Posiadają bogatą widzę i wysokie kwalifikacje w zakresie prawa karnego, co wykorzystują w działaniach. W swojej pracy stawiają na równość, która jest podstawowym założeniem prawa. Wobec przepisów prawnych każdy jest równy i zasługuje na sprawiedliwość.