Wojciech Michałowski

Wojciech Michałowski

Upadłości i restrukturyzacje
Temada:0(0)
Google:0(0)
nav-row-title-ico-1O mnie

Nazywam się Wojciech Michałowski. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2016 - 2019 odbywałem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W 2021 roku uzyskałem pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy jako prawnik. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zajmowałem się głównie prawem cywilnym - począwszy od pracy w kancelariach notarialnych, gdzie zajmowałem się sporządzaniem projektów aktów notarialnych, przez pracę w administracji publicznej i w kancelariach radcowskich. Prowadziłem tam obsługę prawną obejmującą sprawy o odszkodowanie (m. in. z ubezpieczenia OC i Autocasco), o zadośćuczynienie za szkody osobiste, sprawy o naruszenie dóbr osobistych, sprawy spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, odrzucenie spadku, dział spadku), sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, alimenty), a nadto obsługę prawną przedsiębiorców (analiza umów, egzekwowanie należności o zapłatę).

W wszelkich oferowanych przeze mnie usługach prowadzę każdą sprawę kompleksowo (w zależności pod potrzeby klienta) tj. począwszy od wstępnych konsultacji, aż do zakończenia całej ścieżki prawnej - w zależności od rodzaju sprawy.

Wynagrodzenie

Zachęcamy do skorzystania z usług mojej Kancelarii. Klientom oferuję elastyczne i jasne zasady ustalania wynagrodzenia, obejmujący dwa główne systemy rozliczeń:

  • wynagrodzenie ryczałtowe, w którym wysokość wynagrodzenia określona jest z góry w jednolitej kwocie
  • wynagrodzenie w formie stawek godzinowych, gdzie wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości czasu poświęconego na realizację zlecenia

Wysokość stawki ryczałtowej albo stawki godzinowej uzależniona jest od stopnia skomplikowania sprawy oraz przewidywanego nakładu pracy. Ustalenie ostatecznej wysokości stawki następuje w toku negocjacji. W indywidualnych przypadkach możliwe jest rozłożenie płatności na raty.

Szczegółowe informacje na temat stosowanych stawek otrzymają Państwo w trakcie spotkania ze mną.

adres e-mail: radcaprawny_gdynia@interia.pl

telefon: 500-896-575

Potrzebujesz pomocy?  Skontaktuj się z nami!
title-arrow-white-right

Umów spotkanie

title-arrow-white-left