Przemysław Piątek
Mediator, Radca prawny

Przemysław Piątek

badge-4
Prawo przewozowe
Mediacje
Prawo cywilne
Prawo bankowe
Prawo handlowe
Temada:0(0)
Google:5(76)
nav-row-title-ico-1O mnie
Radca prawny specjalizujący się w sporach frankowych oraz w prawie rodzinnym

Ukończyłem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Następnie odbyłem aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy. Od początku studiów moje zainteresowania oscylowały wokół prawa rodzinnego oraz cywilnego. Paradoksalnie, pracę magisterską napisałem z zakresu suicydologii i prawa karnego. W czasie odbywania aplikacji zajmowałem się obsługą podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych.

Egzamin radcowski zdałem w 2016 r. i od lipca tamtego roku prowadzę własną kancelarię, której główna działalność skupia się na sprawach bankowych (kredyty frankowe, ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, polisolokaty), rodzinnych (rozwody, alimenty, kontakty z dziećmi) oraz innej tematyki z szeroko pojętego prawa cywilnego.

Dodatkowo jestem radcą prawnym Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

nav-row-title-ico-2Doświadczenie

Od 2016 r. prowadzę własną kancelarię w tym czasie prowadziłem wiele spraw z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego.

Moja praktyka skupia się na dwóch gałęziach prawa – bankowe (spory frankowe, ubezpieczenia niskiego wkładu własnego oraz polisolokaty) oraz rodzinne (rozwody, alimenty oraz kontakty z dziećmi).

Obsługuję również kilka przedsiębiorstwa w zakresie windykacji i prowadzenia sporów sądowych (reklamacje, niezapłacone faktury itp.)

Potrzebujesz pomocy?  Skontaktuj się z nami!
title-arrow-white-right

Umów spotkanie

title-arrow-white-left
*
Wybierz
Porada prawna / 60 min. / 150 PLN