Mateusz Bernat
Adwokat

Mateusz Bernat

Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Ochrona środowiska
Odszkodowania
Przestępstwa gospodarcze i skarbowe
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Prawo karne
Temada:0(0)
Google:4.7(9)
nav-row-title-ico-1O mnie
W praktyce zawodowej adw. Mateusz Bernat zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa pracy i prawa gospodarczego. Jego pasją jest prawo karne i prawo gospodarcze. Ze wspomnianych gałęzi prawa prowadzi szkolenia.

Adwokat Mateusz Bernat w swojej pracy skupia się przede wszystkim na efektywnym i skutecznym rozwiązywaniu problemów swoich Klientów. Niezwykle ważną dla niego kwestią jest to aby w czasie współpracy Mandanci posiadali pełną informację o wszelkich istotnych postępach w sprawie. Sprawy prawne są często skomplikowane, dlatego priorytetem Kancelarii  jest wyjaśnienie Klientom wszystkich zawiłości prawnych pojawiających się w czasie prowadzenia sprawy, tak aby mając pełny jej obraz mogli podejmować właściwe decyzje.

nav-row-title-ico-2Doświadczenie

Ukończył studia magisterskie na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, broniąc pracę magisterską z zakresu prawa spółek handlowych. Aplikację adwokacką odbywał przy Izbie Adwokackiej w Bydgoszczy pod patronatem adw. Janusza Kanarka. Ponadto ściśle współpracował z wieloma renomowanymi Kancelariami Adwokackimi w Polsce. W toku aplikacji wielokrotnie reprezentował swoich Mandantów zarówno przed organami wymiaru sprawiedliwości jak również organami administracji publicznej.

Potrzebujesz pomocy?  Skontaktuj się z nami!
title-arrow-white-right

Umów spotkanie

title-arrow-white-left