Maciej Cerajewski
Adwokat

Maciej Cerajewski

badge-3badge-4
Prawo cywilne (spadki i testamenty)
Odszkodowania
Mediacje
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Prawo pracy
renty i emerytury
Temada:5(7)
Google:5(14)
nav-row-title-ico-1O mnie
Pomagam zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom prawnym. Specjalizuję się przede wszystkim w prawie karnym zapewniając obronę na wszystkich etapach postępowania.

Do każdej sprawy podchodzę w sposób indywidualny stawiając jako najwyższy cel sukces klienta. Cechuje mnie podejście zadaniowe. Uważam, że nie ma problemów, których nie da się rozwiązać, dlatego oprócz zgromadzonej wiedzy i doświadczenia korzystam również z nieszablonowych rozwiązań. W swojej pracy cenię sobie komunikację z ludźmi. Mam świadomość, że materia prawna bywa często niezrozumiała, dlatego staram się tłumaczyć i w sposób przystępny informować o przebiegu sprawy. Ogromną satysfakcję przynosi mi pomaganie klientom w rozwiązywaniu ich problemów - do każdego podchodzę z taktem mając na uwadze, że niejednokrotnie problemy, z którymi się do mnie zgłaszają, są dla nich krępujące.

Moją zawodową pasją jest prawo karne, jednak w swojej praktyce zajmuję się także prawem:

 • cywilnym,
 • rodzinnym
 • administracyjnym.

W swojej karierze zawodowej sprawowałem także funkcje specjalisty ds. roszczeń na inwestycjach realizowanych zarówno przez GDDKiA, jak i PKP.

nav-row-title-ico-2Doświadczenie
 •   08.2017 - nadal - Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Cerajewski  - adwokat

  • Prowadzenie własnej kancelarii adwokackiej zajmującej się zarówno obsługą klientów indywidualnych, jak również obsługą przedsiębiorców, stowarzyszeń i fundacji.           

 • 08.2018 - 11.2018 - MDDP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością AKADEMIA BIZNESU Sp. k. - Trener prawny 

  • Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników jednostek wymiaru sprawiedliwości z zakresu wdrożenia protokołu elektronicznego w sądach powszechnych w sprawach cywilnych i wykroczeniowych.

 • 07.2020 – 08.2021 - HAMILTON Poland Sp. z o.o. i KOLMEN Sp. z o.o. - Specjalista ds. Roszczeń

  • Roboty Budowlane na linii 227/249 i stacji Gdańsk Zaspa Towarowa oraz linii 722 w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kolejowego dostępu do Portu Gdańsk” (personel dodatkowy)

  • Projekt i budowa drogi ekspresowej S61 Ostrów Mazowiecka – Szczuczyn, odcinek: od węzła „Łomża Południe” (z węzłem) do węzła „Łomża Zachód” (bez węzła) wraz z budową odcinka drogi krajowej nr 63

 

Potrzebujesz pomocy?  Skontaktuj się z nami!
title-arrow-white-right

Umów spotkanie

title-arrow-white-left
*
Wybierz
Konsultacja prawna / 60 min. / 150 PLN