Anna Sobieraj
Mediator, Radca prawny

Anna Sobieraj

badge-3badge-4
Kredyty i pożyczki
Obywatelstwo
Prawo międzynarodowe
Leasingi
Spory z instytucjami finansowymi
Projektowanie i opiniowanie umów
Temada:0(0)
Google:0(0)
nav-row-title-ico-1O mnie
Praca jest moją pasją, w związku z czym każdą sprawę z najwyższą starannością i rzetelnością. Wychodzę z założenia, że każda, nawet pozornie prosta sprawa wymaga indywidualnego podejściem pełnego zaangażowania oraz otwartości na Klienta.

Doświadczenie zdobyte dzięki wieloletniej pracy w różnych podmiotach prawnych, w tym również doświadczenie zagraniczne uzyskane w Hiszpanii pozwala mi na szerokie i kompleksowe rozwiązanie każdego zagadnienia prawnego, w tym obsługę podmiotów hiszpańskojęzycznych w wielu dziedzinach prawa.

W 2020 r. zostałam wpisana na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Jednocześnie, pokładając wiarę w moc polubownego rozwiązania sporów, ukończyłam w Sevilli kurs z zakresu technik negocjacji, natomiast w maju 2021 r. ukończyłam szkolenie mediacyjne i zostałam wpisana na listę stałych mediatorów sądowych Sądu Okręgowego w Koninie oraz w Poznaniu. Zarządzeniem nr 73/2021 Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 21 grudnia 2021 r. zostałam powołana do pełnienia funkcji mediatora Sądu Polubownego przy Komisji Nadzoru Finansowego. Dzięki temu mogę nie tylko świadczyć szerokie usługi prawne, ale również prowadzę kompleksowe postępowania mediacyjne, również w zakresie sporów związanych z kredytami tzw. frankowymi.

Aktualny dynamizm życia, przemiany społeczne, a także okres pandemii pokazał, że na rynku istnieje zapotrzebowanie na świadczenie usług w formie zdalnej, czemu wychodzę naprzeciw, co sprawia, że usługi prawne i mediacyjne świadczę w formie on-line.

Zapewniam indywidualne podejście do każdej powierzonej sprawy, dlatego też sugerowane przeze mnie rozwiązania uwzględniają specyfikę każdego z problemów i zawsze są dopasowane do potrzeb i oczekiwań moich Klientów.

Potrzebujesz pomocy?  Skontaktuj się z nami!
title-arrow-white-right

Umów spotkanie

title-arrow-white-left